informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

SK-VYSOKE TATRY 013 /pre 4 osoby

SK-VYSOKE TATRY 013 /pre 4 osoby

Kategória: Penzion
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 4
Galéria (fotky):
Popis:

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný rodinný apartmán s wellness zariadením priamo v objekte, v blízkosti lanovky na Lomnický štít a  zjazdoviek v Tatranskej Lomnici, Slovensko, pre 2 + 2 osoby III. stupňa bezbariérovosti.  Apartmán sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť.

Popis objektu

Novopostavený penzión, v ktorom je bezbariérový rodinný apartmán  sa nachádza v Tatranskej Lomnici, bezprostredne pod úpätím Lomnického štítu v nadmorskej výške 900 m, odkiaľ je priamy prístup k hlavným turistickým trasám a lyžiarskym strediskám. Penzión, ktorý je zariadený v tradičnom štýle poskytuje svojim hosťom príjemné domáce prostredie. V jeho priestoroch dominuje priestranná otvorená hala s jedálenskou a kaviarenskou časťou, vedľa ktorej sa nachádza bar, tradičná kachľová pec s posedením, detský kútik a otvorené schodište vedúce do ostatných častí penziónu. Z haly je priamy výstup na rozsiahlu terasu. Dve poschodia penziónu zaberá ubytovací trakt. V suteréne sa nachádza konferenčná miestnosť, vináreň, sauna, vírivka, biliard. Bezbariérový rodinný apartmán je situovaný na prízemí penziónu. Pozostáva z veľkej dennej miestnosti v rámci ktorej je rozkladacia pohovka - dvojlôžko, kuchynská časť s jedálňou, ďalej samostatnej spálne a adaptovanej kúpeľne s toaletou. V kúpeľni sa nachádza murovaný sprchový kút so sklopným sedátkom a madlami a toaleta s madlami. V areáli sa nachádza altánok s posedením a grilom, detské ihrisko, trávnatá plocha, parkovisko.

Ubytovacie jednotky SK-VYSOKE TATRY 013 Apartmán 2+2 lôžkový, III. stupeň bezbariérovosti
Okolie objektu
  • lanovka na Lomnický štít 300 m
  • zjazdovky 300 m
  • obchod 500 m
  • reštaurácia v objekte
  • aquapark REALX Tatranská Lomnica 2 km
Prístupnosť objektu

Prístupnosť k objektu od ulice a parkoviska je po rovine bez schodov, s priamym prístupom k apartmánu bez schodov. Parkovanie je zabezpečené na spoločnom parkovisku pred objektom. Viac informácii o bezbariérovosti ubytovacích jednotiek, nájdete v záložke BEZBARIÉROVOSŤ

 
 

 

Vybavenie objektu:
Reštaurácia, Wellness v objekte ubytovacieho zariadenia, Bezbariérový prístup do objektu, Billiard, Detské ihrisko, Detský kútik, Posilňovňa, Gril, Internet (WiFi), Jacuzzi, Konferenčné priestory, Kuchyňka, Nefajčiarsky objekt, Recepcia, Sauna, Spoločenská miestnosť, TV, Terasa, Trampolína, Vonkajšie posedenie (altánok)
Názov izby: SK-VYSKOE TATRY 013 aparmán 2+2 lôžkový
Typ izby: Bezbariérová - kategória 3
Popis Izby:

Bezbariérový rodinný apartmán je situovaný na prízemí penziónu. Podľa našej kategorizácie ide o apartmán III. stupňa bezbariérovosti vhodný pre trávenie individuálnej a rodinnej dovolenky pre klientov s najťažším pohybovým znevýhodnením. Pozostáva z veľkej dennej miestnosti v rámci ktorej je rozkladacia pohovka - dvojlôžko, kuchynská časť s jedálňou, ďalej samostatnej spálne s manželskou posteľou a adaptovanej kúpeľne s toaletou. V kúpeľni sa nachádza murovaný sprchový kút so sklopným sedátkom a madlami a toaleta s madlami.

  • šírka vstupných dverí do objektu 80 - 130 cm
  • šírka vstupných dverí do apartmánu 90 cm
  • šírka vstupných dverí do spálne 90 cm
  • šírka vstupných dverí do kúpeľne 90 cm
  • šírka vstupných dverí do wellness a relaxačnej časti 80 cm

Apartmán sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť. V prípade ďaľších informácií k bezbariérovosti zariadenia nás neváhajte kontaktovať. Pre nezáväznú objednávku apartmánu nám zašlite vyplnený rezervačný formulár v položke REZERVÁCIE

Vybavenie izby: Kuchyňka, Prístelka iba na niektorých izbách, Televízor
Galéria:
cena je uvedená za celý apartmán -  2 základné lôžka - sezóna 2018

dve noci a viac

3.1. - 23.12.

2 noci a viac

23.12. - 3.1.

ubytovanie na 1 noc

3.1. - 23.12

SK-VYSKOE TATRY 013 aparmán 2+2 lôžkový (2 osoby)

95,- €/noc

s raňajkami/2 osoby

200,- €/noc

s raňajkami/2 osoby

100,- €/noc

s raňajkami/2 osoby

každá prísteľka (max 2 prísteľky na apartmán)

20,- €/noc

s raňajkami/osoba

30,- €/noc

s raňajkami/osoba

25,- €/noc

s raňajkami/osoba

V cene nie je zahrnutý miestny turistický poplatok vo výške 1,- €/dospelá osoba/noc, platí sa na mieste pri nástupe na ubytovanie.

V cene je zahrnuté:

- ubytovanie
- raňajky
- pripojenie na internet
- využitie fitness a wellness zariadení
- využitie billiardu, pingpongu
- parkovanie
 
Ďalšie služby:
 
- deti do 2 rokov ubytovanie zdarma bez nároku na prísteľku
- deti od  3 - 12 rokov na prísteľke s 50% zľavou z ceny prísteľky
- poplatok za detskú postieľku 5,- €
- využitie sauny 7 ,- €/osoba/1 hodina
- využitie vírivky 5 ,- €/osoba/30 minút
- prenájom konferenčnej miestnosti 60 ,- €/deň
- použitie altánku s grilom podľa dohody
 
Pri objednávke uveďte názov apartmánu pre presnú identifikáciu objednávaného apartmánu.
Presná cena prenájmu bude predmetom cenovej ponuky zaslanej mailom na základe vyplneného rezervačného formulára.

Pre uskutočnenie záväznej rezervácie je potrebné uhradiť:
nad 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 50% ceny za prenájom, 50% najneskôr 7 dní pred nástupom na ubytovanie.
do 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 100% ceny za prenájom.

Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Slovensko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA.

 

 

Zľava z celkovej ceny ubytovania vo výške 3% pre členov Klubu OREADO

Zaslať dopyt

3 stupne bezbariérovosti

Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. ponúka preverené prístupné bezbariérové ubytovanie a pobytové zájazdy. Naše služby ponúkame predovšetkým klientom so špeciálnymi potrebami - vozíčkárom. Vyhľadávame a overujeme pre Vás ubytovacie zariadenia a destinácie pre pohodlné a bezproblémové prežitie rekreácie alebo dovolenky. Všetky ubytovacie zariadenia v našej ponuke sme osobne preverili. 

Ubytovacie zariadenia a dovolenkové destinácie sme rozdelili do troch skupín.

Fotodokumentáciou týchto zariadení ponúkame možnosť zváženia vhodnosti, prípadne nevhodnosti použitia týchto zariadení s ohľadom na špecifické potreby konkrétneho klienta. Naša GARANCIA BEZBAIÉROVOSTI spočíva v uistení, že fotodokumentácia a informácie, ktoré Vám pri každom zariadení v ponuke poskytujeme je pravdivá a vzťahuje sa na zariadenie, ktoré predstavuje. Objednávkou takéhoto zaridenia prostredníctvom Cestovnej agentúry OREADO s.r.o. máte istotu, že dostanete presne tú izbu, alebo rovnaký typ izby s totožnými parametrami, na ktorú sa pri výbere pozeráte. Vytvorili sme databázu, ktorá obsahuje čísla konkrétnych izieb s rôznym stupňom bezbariérovosti, tak aby sa pri objednávke nestalo, že Vám bude pridelený iný typ izby, ako ten ktorý spĺňa Vaše potreby.

Preto aby ste strávili svoju dovolenku či pobyt vo vhodnom prístupnom bezbariérovom zariadení v praxi aplikujeme nástroje pre overovanie podmienok bezbariérovosti a prístupnosti vami vybraného zariadenia, či dovolenkovej destinácie. Ponúkame možnosť výberu z doposiaľ overených bezbariérových destinácií a pobytov, ktorých ponuku neustále rozširujeme, alebo si vybrať niektorý zo štandardných zatiaľ nepreverených pobytov, ktorý v prípade záujmu operatívne preveríme na bezbariérovosť s ohľadom na Vaše potreby. Neváhajte nám predostrieť Vašu predstavu a požiadavky na vysnívanú dovolenku.

Stupeň bezbariérovosti I.

Šírka vstupných dverí: do 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia s označením I. stupňa bezbariérovosti majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu menej ako 60 cm, prípadne sa dvere do týchto miestností otvárajú dovnútra miestností, čím znemožňujú pohyb alebo prístup k sociálnym zariadeniam na invalidnom vozíku. Sociálne zariadenia sú vybavené vaňou, alebo sprchovým boxom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre klientov, ktorým zdravotný stav umožňuje krátkodobo fungovať bez invalidného vozíku, prípadne klientom používajúcim barle, alebo chodítko. Taktiež sú vhodné pre rodinnné pobyty, kde klientom so špeciálnymi potrebami sú práve deti. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti II.

Šírka vstupných dverí: viac ako 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia označené II. stupňom pre bezbariérovosť majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 60 cm. Prístup a pohyb v týchto miestnostiach na invalidnom vozíku je bezproblémový. Sociálne zariadenia sú prevažne vybavené sprchovým boxom, alebo vaňou. Prístup k týmto objektom je bez schodov, maximálne s jedným schodom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre plne sebestačných klientov - vozíčkárov. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti III.

Šírka vstupných dverí: viac ako 80 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia III. stupňa bezbariérovosti spĺňajú všetky kritériá pre bezbariérovosť. Šírka vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 80 cm. Sociálne zariadenia sú vybavené murovaným sprchovým kútom, alebo vaňou, pre pohodlný prístup na invalidnom vozíku, opornými madlami, a dostatočnou podlahovou plochou pre bezproblémový pohyb aj na elektrických invalidných vozíkoch. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na elektrickom invalidnom vozíku.