informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

SK-DUCHONKA 004 (4)

SK-DUCHONKA 004 (4)

Prašice
Kategória: Penzion
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 4
Galéria (fotky):
Popis:

Ponúkame Vám na prenájom ubytovanie - izbu III. stupňa bezbariérovosti v penzióne v okrese Topoľčiany, Nitriansky kraj v obci Prašice na okraji vodnej nádrže Duchonka. Penzión sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť.

Popis objektu

Penzión v katastri obce Prašice sa nachádza 250 metrov od vodnej nádrže Duchonka pri Topoľčanoch a poskytuje možnosti celoročnej rekreácie. Objekt penziónu je bezbariérový v jeho prízemnej časti, kde sa nachádzajú dve štvorposteľové izby s vlastným prispôsobeným sociálnym zariadením III. stupňa bezbariérovosti a štyri izby s rovnakou kapacitou lôžok bez prispôsobenej kúpeľne II. stupňa bezbariérovosti. Na prízemí penziónu sa nechádza aj recepcia, reštaurácia a spoločenská voľnočasová miestnosť, rovnako prístupná pre osoby na invalidnom vozíku. V areáli penziónu je veľkokapacitný prístrešok s posedením, vonakjší bazén, ohnisko a detské ihrisko.

Ubytovacie jednotky SK-DUCHONKA 004 penzión 4 lôžková izba, III. stupeň bezbariérovosti
Okolie objektu Prírodná vodná nádrž Duchonka, malý obchod v obci Prašice, Topoľčany 15 km.
Prístupnosť objektu

Prístupnosť k objektu penziónu od ulice a parkoviska je po rovine bez schodov. Prízemie penziónu, kde sa bezbariérové izby, reštaurácia a voľnočasová miestnosť nachádzajú sú tiež bez schodov. Ostatné izby v penzióne sú na poschodiach bez výťahu. Parkovanie je zabezpečené na spoločnom parkovisku pred objektom. Viac informácii o bezbariérovosti ubytovacích jednotiek, nájdete v záložke BEZBARIÉROVOSŤ

 
 
Vybavenie objektu:
Bazen, Reštaurácia, Bezbariérový prístup do objektu, Detské ihrisko, Detský kútik, Gril, Internet (WiFi), Nefajčiarsky objekt, Recepcia, Spoločenská miestnosť, Stolný futbal, Stolný tenis, Terasa, Trampolína, Vonkajší bazén, Vonkajšie posedenie (altánok)
Recepcia otvorená v časoch::
09:00 - 18:00
Názov izby: SK-DUCHONKA 004 štvorlôžková izba
Typ izby: Bezbariérová - kategória 3
Popis Izby:

Penzión v obci Prašice, turistická oblasť Duchonka sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť. Podľa našej kategorizácie ide o zariadenie s izbami II. a III. stupňa bezbariérovosti vhodné pre trávenie individuálnej ako aj skupinovej rekreácie. Zariadenie je tiež vhodné pre skupinové školské pobyty so žiakmi s pohybovým znevýhodnením. Prízemie penziónu pozostáva zo 6 izieb z ktorých sú dve III. stupňa bezbariérovosti a štyri II. stupňa bezbariérovosti, ďalej recepcie, reštaurácie a dennej veľkokapacitnej voľnočasovej miestnosti. Ubytovanie pozostáva zo vstupnej chodby, spálne so 4 posteľami a kúpeľne. Niektoré izby majú balkón.

Šírka vstupných dverí do zariadenia 90 cm
Šírka vstupných dverí do izby 90 cm
Šírka vstupných dverí do kúpeľne 90 cm
Šírka vstupných dverí do reštaurácie 80 cm
Šírka vstupných dverí do dennej miestnosti 80 cm

Pre viac informácií o bezbariérovosti nás neváhajte kontaktovať.

Vybavenie izby: Balkón na niektorých izbách, Kúpeľňa a WC v každej izbe, Prístelka v každej izbe, Televízor
Galéria:
SEZÓNA 2019 Cena
1 - 2 noci 25,- EUR / osoba / noc
3 a viac nocí 22,- EUR / osoba / noc
týždenný pobyt - 7 nocí s polpenziou 199,- EUR / osoba / pobyt
týždenný pobyt - 7 nocí s plnou penziou 229,- EUR / osoba / pobyt
Silvestrovský pobyt - 3 noci s pol penziou 150,- EUR / osoba / pobyt
Škola v prírode osoba s plnou penziou - individuálna cenová ponuka, od 19,- EUR / osoba / deň
Pes 4,- EUR / pes / deň

V prípade skupinových pobytov, školy v prírode, team buildinových akcií pre Vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať.

V letnej sezóne sú pobyty týždenné - od soboty do soboty.

Dieťa od 0 do 2,99 rokov, bez nároku na služby zdarma.
Dieťa od 3 do 11,99 rokov má zľavu 50% z ceny poskytnutých služieb.
Príplatok za jednolôžkovú izbu je 40% z ceny ubytovania.
Poplatok za psa je 4 € / noc.

Pri objednávke uveďte názov zariadenia a stupeň bezbariérovosti objednávanej izby.
Presná cena prenájmu bude predmetom cenovej ponuky zaslanej mailom na základe vyplneného rezervačného formulára.

Pre uskutočnenie záväznej rezervácie je potrebné uhradiť:
nad 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 50% ceny za prenájom, 50% najneskôr 7 dní pred nástupom na ubytovanie.
do 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 100% ceny za prenájom.

Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Slovensko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA.

Zaslať dopyt

3 stupne bezbariérovosti

Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. ponúka preverené prístupné bezbariérové ubytovanie a pobytové zájazdy. Naše služby ponúkame predovšetkým klientom so špeciálnymi potrebami - vozíčkárom. Vyhľadávame a overujeme pre Vás ubytovacie zariadenia a destinácie pre pohodlné a bezproblémové prežitie rekreácie alebo dovolenky. Všetky ubytovacie zariadenia v našej ponuke sme osobne preverili. 

Ubytovacie zariadenia a dovolenkové destinácie sme rozdelili do troch skupín.

Fotodokumentáciou týchto zariadení ponúkame možnosť zváženia vhodnosti, prípadne nevhodnosti použitia týchto zariadení s ohľadom na špecifické potreby konkrétneho klienta. Naša GARANCIA BEZBAIÉROVOSTI spočíva v uistení, že fotodokumentácia a informácie, ktoré Vám pri každom zariadení v ponuke poskytujeme je pravdivá a vzťahuje sa na zariadenie, ktoré predstavuje. Objednávkou takéhoto zaridenia prostredníctvom Cestovnej agentúry OREADO s.r.o. máte istotu, že dostanete presne tú izbu, alebo rovnaký typ izby s totožnými parametrami, na ktorú sa pri výbere pozeráte. Vytvorili sme databázu, ktorá obsahuje čísla konkrétnych izieb s rôznym stupňom bezbariérovosti, tak aby sa pri objednávke nestalo, že Vám bude pridelený iný typ izby, ako ten ktorý spĺňa Vaše potreby.

Preto aby ste strávili svoju dovolenku či pobyt vo vhodnom prístupnom bezbariérovom zariadení v praxi aplikujeme nástroje pre overovanie podmienok bezbariérovosti a prístupnosti vami vybraného zariadenia, či dovolenkovej destinácie. Ponúkame možnosť výberu z doposiaľ overených bezbariérových destinácií a pobytov, ktorých ponuku neustále rozširujeme, alebo si vybrať niektorý zo štandardných zatiaľ nepreverených pobytov, ktorý v prípade záujmu operatívne preveríme na bezbariérovosť s ohľadom na Vaše potreby. Neváhajte nám predostrieť Vašu predstavu a požiadavky na vysnívanú dovolenku.

Stupeň bezbariérovosti I.

Šírka vstupných dverí: do 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia s označením I. stupňa bezbariérovosti majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu menej ako 60 cm, prípadne sa dvere do týchto miestností otvárajú dovnútra miestností, čím znemožňujú pohyb alebo prístup k sociálnym zariadeniam na invalidnom vozíku. Sociálne zariadenia sú vybavené vaňou, alebo sprchovým boxom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre klientov, ktorým zdravotný stav umožňuje krátkodobo fungovať bez invalidného vozíku, prípadne klientom používajúcim barle, alebo chodítko. Taktiež sú vhodné pre rodinnné pobyty, kde klientom so špeciálnymi potrebami sú práve deti. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti II.

Šírka vstupných dverí: viac ako 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia označené II. stupňom pre bezbariérovosť majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 60 cm. Prístup a pohyb v týchto miestnostiach na invalidnom vozíku je bezproblémový. Sociálne zariadenia sú prevažne vybavené sprchovým boxom, alebo vaňou. Prístup k týmto objektom je bez schodov, maximálne s jedným schodom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre plne sebestačných klientov - vozíčkárov. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti III.

Šírka vstupných dverí: viac ako 80 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia III. stupňa bezbariérovosti spĺňajú všetky kritériá pre bezbariérovosť. Šírka vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 80 cm. Sociálne zariadenia sú vybavené murovaným sprchovým kútom, alebo vaňou, pre pohodlný prístup na invalidnom vozíku, opornými madlami, a dostatočnou podlahovou plochou pre bezproblémový pohyb aj na elektrických invalidných vozíkoch. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na elektrickom invalidnom vozíku.