informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

SK-VelkyMeder 002 A(2)/B(2)/C(2+2)

SK-VelkyMeder 002 A(2)/B(2)/C(2+2)

Kategória: Apartmán
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 3
Galéria (fotky):
Popis:

Predstavujeme Vám rekreačné ubytovanie apartmánového typu, objekt SK-VelkyMeder 002 , ktoré je situované na okraji obce Veľký Meder v Nitrianskom kraji, len 250 metrov od termálneho  kúpaliska   Corvinus   vo  Veľkom   Mederi.  Zariadenie   disponuje  3  identickými izbami  –  štúdiami  III.   Stupňa  bezbariérovosti  a   6  štúdiami  a  apartmánmi  II.   Stupňa bezbariérovosti.. Apartmán sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť.

Popis objektu

Objekt tvorí uzatvorený areál s troma samostatne stojacími apartmánovými domami. V areáli sa nachádza ďalej recepcia, kaviareň, spoločenská miestnosť, vonakjší bazén, vonajšie posedenie v spoločnom altánku, detské ihrisko, trampolína, ping-pongové stoly a parkovisko. Každá ubytovacia jednotka má vlastný balkón, alebo terasu. Ubytovanie je novopostavené, moderne zariadené. Zariadenie je vhodné pre klientov s najťažším pohybovým znevýhodnením pre trávenie príjemnej individuálnej, rodinnej ako aj skupinovej rekreácie.

Ubytovacie jednotky
SK-VelkyMeder 002 A Štúdio 2 lôžkové, III. stupeň bezbariérovosti
SK-VelkyMeder 002 B Štúdio 2 lôžkové, II. stupeň bezbariérovosti
SK-VelkyMeder 002 C Apartmán 2+2 lôžkový, II. stupeň bezbariérovosti
Okolie objektu Thermal park Corvinus Veľký Meder s celoročnou prevádzkou sa nachádza približne 250 metrov od ubytovania. V termal parku sa nachádzajú toalety so sprchami pre vozíčkárov, zariadenie však nedisponuje výťahom do bazéna pre imobilné osoby.
Prístupnosť objektu

Prístupnosť k objektu od ulice a parkoviska je po rovine bez schodov, s priamym prístupom k apartmánu bez schodov, prípadne s jedným schodom. Parkovanie je zabezpečené na spoločnom parkovisku pred objektom. Pohyb po celom areáli je bez schodov, alebo najviac s jedným schodom. Viac informácii o bezbariérovosti ubytovacích jednotiek, nájdete v záložke BEZBARIÉROVOSŤ

 
 

 

Zľava z celkovej ceny ubytovania vo výške 3% pre členov Klubu OREADO

Vybavenie objektu:
Bezbariérový prístup do objektu, Detské ihrisko, Detský bazén, Gril, Internet (WiFi), Konferenčné priestory, Recepcia, Spoločenská miestnosť, Trampolína, Vonkajší bazén, Vonkajšie posedenie (altánok)
Názov izby: SK-VelkyMeder 002 A Štúdio 2 lôžkové, III. stupeň bezbariérovosti
Typ izby: Bezbariérová - kategória 3
Popis Izby:

Štúdio III. Stupňa bezbariérovosti pre dve osoby na základnom lôžku s adaptovanou kúpeľňou. Ubytovanie pozostáva z jednej spálne v ktorej sa nachádza kuchynský kút a stolovanie a samostatnej adaptovanej kúpeľne. K apartmánu patrí terasa s posedením. Apartmán je vhodný pre osoby s najťažším pohybovým znevýhodnením k tráveniu, individuálnej, rodinnej, alebo skupinovej rekreácie.

Šírka vstupných dverí 80 cm
Šírka deverí do kúpeľne 100 cm

Galéria:

Cenník na sezónu 2018

Cena je za celú ubytovaciu jednotku

na 1 noc viac ako 2 noci

letná sezóna
22.6. - 1.9.

len na 7 nocí

prísteľka
SK-Veľký Meder 002 /A 2 lôžkové štúdio III.
Stupňa bezbariérovosti +(max 1x prísteľka, spolu 3 osoby)
40,- €/noc 35,- €/noc 280,- €/noc 10,- €/noc
SK-Veľký Meder 002 /B 2 lôžkové štúdio II.
Stupňa bezbariérovosti +(max 1x prísteľka, spolu 3 osoby)
40,- €/noc 35,- €/noc 280,- €/noc 10,- €/noc
SK-Veľký Meder 002 /C 2+2 lôžkový apartmán
II. stupňa bezbariérovosti +(max 1x prísteľka,spolu 5 osôb)
60,- €/noc 50,- €/noc

420,- €/noc

10,- €/noc

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarama
Deti od 3 rokov bez nároku na lôžko 10,- € /osoba/noc
Prenájom vinárne na spoločenskú udalosť 50,- € /noc

Postup rezervácie apartmánu:

1. Vyplnenie formuláru Nezáväznej Rezervácie: je potrebné uviesť počet osôb aj s vekom, presný termín rezervácie, kontaktné údaje. Minimálny počet nocí/dní prenájmu ubytovacej jednotky v letnej sezóne je 7 nocí / 8 dní, alebo 14 nocí / 15 dní. Nástupný termín v letnej sezóne je sobota - sobota.

2. Možnosť rezervácie Vám potvrdíme do 24 hodín. V prípade ak je apartmán k dispozícii na prenájom, pošleme Vám cenovú ponuku s opciou na 48 hodín, dokedy je potrebné uskutočniť záväznú rezerváciu.

3. Záväzná rezervácia sa uskutočňuje:
- odoslaním mailu potvrdzujúceho cenovú ponuku,
- spolu so zaslaním fakturačných údajov na vystavenie platobného dokladu,
- zaslaním informácie o všetkých ubytovaných osobách v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, rok narodenia pre potreby vystavenia pobytového poukazu - vouchera,

4. Uhradením zálohovej faktúry na rezerváciu vo výške:
- nad 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 50% ceny za prenájom do 24 hodín od vystavenia zálohovej faktúry a 50% najneskôr 14 dní pred nástupom na ubytovanie.
- do 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 100% ceny za prenájom do 24 hodín od vystavenia faktúry.

5. Po uhradení celkovej ceny za prenájom apartmánu Vám odošleme pobytový poukaz voucher, spolu s inštrukciami k nástupu na pobyt.

6. Pri nástupe na pobyt, v mieste ubytovania sa uhrádza miestny poplatok - uristická taxa, zvyčajne to býva 1,- Euro/osoba/deň, k jej výpočtu je potrebné predložiť pobytový poukaz.

 

Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Slovensko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA.
Sledujte naše aktuálne ponuky Facebook

Zaslať dopyt

3 stupne bezbariérovosti

Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. ponúka preverené prístupné bezbariérové ubytovanie a pobytové zájazdy. Naše služby ponúkame predovšetkým klientom so špeciálnymi potrebami - vozíčkárom. Vyhľadávame a overujeme pre Vás ubytovacie zariadenia a destinácie pre pohodlné a bezproblémové prežitie rekreácie alebo dovolenky. Všetky ubytovacie zariadenia v našej ponuke sme osobne preverili. 

Ubytovacie zariadenia a dovolenkové destinácie sme rozdelili do troch skupín.

Fotodokumentáciou týchto zariadení ponúkame možnosť zváženia vhodnosti, prípadne nevhodnosti použitia týchto zariadení s ohľadom na špecifické potreby konkrétneho klienta. Naša GARANCIA BEZBAIÉROVOSTI spočíva v uistení, že fotodokumentácia a informácie, ktoré Vám pri každom zariadení v ponuke poskytujeme je pravdivá a vzťahuje sa na zariadenie, ktoré predstavuje. Objednávkou takéhoto zaridenia prostredníctvom Cestovnej agentúry OREADO s.r.o. máte istotu, že dostanete presne tú izbu, alebo rovnaký typ izby s totožnými parametrami, na ktorú sa pri výbere pozeráte. Vytvorili sme databázu, ktorá obsahuje čísla konkrétnych izieb s rôznym stupňom bezbariérovosti, tak aby sa pri objednávke nestalo, že Vám bude pridelený iný typ izby, ako ten ktorý spĺňa Vaše potreby.

Preto aby ste strávili svoju dovolenku či pobyt vo vhodnom prístupnom bezbariérovom zariadení v praxi aplikujeme nástroje pre overovanie podmienok bezbariérovosti a prístupnosti vami vybraného zariadenia, či dovolenkovej destinácie. Ponúkame možnosť výberu z doposiaľ overených bezbariérových destinácií a pobytov, ktorých ponuku neustále rozširujeme, alebo si vybrať niektorý zo štandardných zatiaľ nepreverených pobytov, ktorý v prípade záujmu operatívne preveríme na bezbariérovosť s ohľadom na Vaše potreby. Neváhajte nám predostrieť Vašu predstavu a požiadavky na vysnívanú dovolenku.

Stupeň bezbariérovosti I.

Šírka vstupných dverí: do 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia s označením I. stupňa bezbariérovosti majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu menej ako 60 cm, prípadne sa dvere do týchto miestností otvárajú dovnútra miestností, čím znemožňujú pohyb alebo prístup k sociálnym zariadeniam na invalidnom vozíku. Sociálne zariadenia sú vybavené vaňou, alebo sprchovým boxom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre klientov, ktorým zdravotný stav umožňuje krátkodobo fungovať bez invalidného vozíku, prípadne klientom používajúcim barle, alebo chodítko. Taktiež sú vhodné pre rodinnné pobyty, kde klientom so špeciálnymi potrebami sú práve deti. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti II.

Šírka vstupných dverí: viac ako 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia označené II. stupňom pre bezbariérovosť majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 60 cm. Prístup a pohyb v týchto miestnostiach na invalidnom vozíku je bezproblémový. Sociálne zariadenia sú prevažne vybavené sprchovým boxom, alebo vaňou. Prístup k týmto objektom je bez schodov, maximálne s jedným schodom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre plne sebestačných klientov - vozíčkárov. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti III.

Šírka vstupných dverí: viac ako 80 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia III. stupňa bezbariérovosti spĺňajú všetky kritériá pre bezbariérovosť. Šírka vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 80 cm. Sociálne zariadenia sú vybavené murovaným sprchovým kútom, alebo vaňou, pre pohodlný prístup na invalidnom vozíku, opornými madlami, a dostatočnou podlahovou plochou pre bezproblémový pohyb aj na elektrických invalidných vozíkoch. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na elektrickom invalidnom vozíku.