informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

Pobytový zájazd Makarska, Chorvátsko|Hotel Biokovka***

Pobytový zájazd Makarska, Chorvátsko|Hotel Biokovka***

Kategória: Pobyty pri mori
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 2
Galéria (fotky):
Hotel Biokovka, bezbariérový hotel v Chorvátsku, osobne preverené bezbariérové ubytovanie, ubytovanie vhodné pre osoby s pohybovým obmedzením. Bezbariérová dovolenka v Chorvátsku. Hotel Biokovka, bezbariérový hotel v Chorvátsku, osobne preverené bezbariérové ubytovanie, ubytovanie vhodné pre osoby s pohybovým obmedzením. Bezbariérová dovolenka v Chorvátsku.
Popis:

Pobytový zájazd Makarska | Hotel Biokovka*** pre 2 osoby

15% ZĽAVA do 31.3.2021


Destinácia: Makarska, Stredná Dalmácia, Chorvátsko


Poloha hotela: obľúbený kúpeľný hotel, na okraji Makarskej, cca 800 m od starej časti mesta, situovaný na konci promenády s množstvom reštaurácii a obchodíkov.


Vybavenie hotela: reštaurácia, kaviareň s terasou, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, kozmetický salón a salón na pedikúru, trezor na recepcii za poplatok, TV miestnosť, spoločenská miestnosť. Spoločenské priestory sú klimatizované, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, výťah.


Ubytovanie - bezbariérová izba: izba pre vozíčkárov 2+0 lôžok so sprchou a WC, balkónom, orientácia na morskú stranu, SAT TV, WI-FI ZADARMO,telefónom, chladnička za poplatok cca 4EUR/deň/na vyžiadanie. Izba pozostáva zo vstupnej chodby, spálňovej časti a prispôsobenej kúpeľne. Izba má balkón s výhľadom na more.

Šírka vstupných dverí do izby je 90 cm.
Šírka vstupných dverí do kúpeľne je 80 cm.
Šírka dverí na balkón je 112 cm.


Stravovanie: polpenzia - raňajky i večere formou bufetu. Možnosť zaistenia špeciálnej stravy na vyžiadanie (diabetes, celiakia, alergia).


Doprava: vlastná


Bezbariérová pláž so stoličkovým výťahom do mora: okruhliaková štrková sypaná pieskom priamo pred hotelom, cca 30 m, vybavená toaletou pre vozíčkárov. Viac informácií o pláži tu


Šport: 2 vnútorné bazény s vyhrievanou morskou vodou, fitness, masáže, sauna.


Doplňujúce informácie: hotel je čiastočne využívaný ako zdravotnícke a rehabilitačné zariadenie, je vhodný pre kúpeľné a športové pobyty. Hotelové parkovisko je ZADARMO (vratná kaucia na elektronickú kartu cca 20 EUR, na mieste). Naši klienti majú 10 % zľavu na liečebné procedúry.


Zľavy pre deti
ZĽAVY: dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Druhé dieťa od 2 do 7 rokov bez nároku na lôžko so stravou s 2 dospelými a dieťaťom - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov na prístelke - zľava 50 %. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %.

Výhody a benefity v termínoch do 8.6. a od 21.9. Vám pri pobytoch na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. Túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.


Cena zahŕňa: ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu. Voliteľné poplatky: poistenie a poistenie storna.


Pobytový zájazd je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ubytovacie zariadenie sme pred zaradením do ponuky osobne navštívili a overili podmienky pre pobyt osôb na invalidnom vozíku. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.


Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Chorvátsko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA.

Sledujte naše aktuálne ponuky Facebook

 

 

Video z Infocesty po Strednej Dalmácii - Makarská riviéra 2018


Usporiadateľom pobytového zájazdu v Hoteli Biokovka je Cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS s.r.o. o.z., Björnsonova 3044/8, 811 05 Bratislava, IČO: 36065463. Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. je zmluvným predajcom usporiadateľa pre tento pobytový zájazd.

 

Názov izby: HR-Makarska 018 2 lôžková
Známka bezbariérovosti: Stupeň 3 - Osobne
Popis izby:

Ubytovanie v hoteli Biokovka v izbách Standard room - pre imbilné osoby (bezbariérová izba/pre vozíčkárov) 2+0 lôžok. Izba pozostáva zo vstupnej chodby, spálňovej časti a prispôsobenej kúpeľne. Kúpeľňa je vybavená sprchou s inštalovanou sklopnou sedačkou a madlom a s WC s madlom, umývadlom s prístupom pre vozík. Izba je orientovaná na morskú stranu s vlastným balkónom. Ďalšie vybavenie: SAT TV, WI-FI ZADARMO,telefón. Chladnička za poplatok cca 4EUR/deň/na vyžiadanie.

Šírka vstupných dverí do izby je 90 cm.
Šírka vstupných dverí do kúpeľne je 80 cm.
Šírka dverí na balkón je 112 cm.
 
Pobytový zájazd je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ubytovacie zariadenie sme pred zaradením do ponuky osobne navštívili a overili podmienky pre pobyt osôb na invalidnom vozíku. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.
Galéria:
Hotel Biokovka, bezbariérový hotel v Chorvátsku, osobne preverené bezbariérové ubytovanie, ubytovanie vhodné pre osoby s pohybovým obmedzením. Bezbariérová dovolenka v Chorvátsku.
Informácie k termínom a cenám:

Cenník pobytového zájazdu

Ubytovanie: Hotel Biokovka ***
Typ izby: Dvolôžková izba s balkónom a výhľadom na more pre vozíčkárov /2+0 MB
Minimálna obsadenosť izby 2 osoby
Možnosť prísteľky: NIE
Maximálna obsadenosť izby: 2 osoby
Bez poistenia /možnosť cestovného poistenia a spoistenia storna 2,2 €/osoba/deň na vyžiadanie
Doprava vlastná
Strava: polopenzia
Počet dní/nocí: 8/7
 
  1.6.-15.6. 15.6.-6.7. 6.7.-24.8. 24.8.-14.9. 14.9.-28.9.
dospelá osoba na základnom lôžku na vyžiadanie na vyžiadanie na vyžiadanie na vyžiadanie na vyžiadanie
ZĽAVA FM zahrnutá v cene          
doplatok plná penzia          

Na vyžiadanie Vám pripravíme cenovú ponuku s rôznymi termínmi nástupu, dĺžkou pobytu od 4 po 11 nocí ako aj pre iné typy izieb (1+0,2+1,- nie bezbariérové izby). Pre väčšie rodinné pobyty a skupinové pobyty od 6 osôb Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku. Neváhajte nás kontaktovať.

Postup rezervácie s ohľadom na špeifické podmienky poskytovanej služby

1. Vyplnenie formuláru Nezáväznej rezervácie: je potrebné uviesť termín rezervácie, mailový a telefonický kontakt na objednávateľa pobytového zájazdu. Do poznámky prosím uveďte počet ubytovaných osôb a vek detí v čase ukončenia pobytu, ako aj prípadne ďalšie požiadavky. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať aj telefonicky pre doplnenie požiadaviek, ak potrebujete poradiť z uskutočnením rezervácie pobytového zájazdu.

2. Obratom Vám pošleme na uvedený mail cenovú ponuku. Informácia k obsadenosti bezbariérovej izby je výhradne na vyžiadanie, ktorému predchádza nezáväzný predbežný  súhlas so zaslanou cenovou ponukou. V prípade disponibility izby je opcia na záväznú rezerváciu platná do 17:00 nasledujúceho dňa po odoslaní požiadavky.

3. V prípade možnosti rezervácie pobytového zájazdu s ubytovaním v bezbariérovej izbe  Vám zároveň zašleme na Váš email konečnú cenovú ponuku s informáciou k pobytovému zájazdu, návrhom zmluvy a platobné podmienky k úhrade ceny pobytového zájazdu, alebo zálohy na rezerváciu pobytového zájazdu.

3. Záväzná rezervácia sa uskutočňuje:
- odoslaním mailu potvrdzujúceho cenovú ponuku s vyplnenou zmluvou o obstaraní pobytového zájazdu,
- spolu so zaslaním fakturačných údajov na vystavenie platobného dokladu,
- zaslaním informácie o všetkých ubytovaných osobách v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, rok narodenia pre potreby vystavenia pobytového poukazu - vouchera,

4. Uhradením zálohovej faktúry na rezerváciu vo výške:
- nad 30 dní pred uskutočnením pobytového zájazdu: 50% ceny do 17:00 dňa nasledujúceho po obdržaní informácie k disponibilite pobytového zájazdu s ubytovaním v bezbariérovej izbe.
- do 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 100% ceny do 17:00 dňa nasledujúceho po obdržaní informácie k disponibilite pobytového zájazdu s ubytovaním v bezbariérovej izbe.

5. Po uhradení celkovej ceny za prenájom apartmánu Vám odošleme pobytový poukaz voucher, spolu s inštrukciami k nástupu na pobytový zájazd.

Storno podmienky

Objednávateľ pobytového zájazdu má právo kedykoľvek odstúpiť od zmluvy o obstaraní zájazdu za podmienok uhradenia storno poplatku:
a) 40 a viac dní pred začiatkom zájazdu/cestovnej služby storno poplatok vo výške 10 % z celkovej ceny zájazdu/cestovnej služby/osoba, minimálne 29 EUR/osoba
b) 39 až 30 dní pred začiatkom zájazdu/cestovnej služby storno poplatok vo výške 30 % z celkovej ceny zájazdu/cestovnej služby/osoba
c) 29 až 16 dní pred začiatkom zájazdu/cestovnej služby storno poplatok vo výške 50 % z celkovej ceny zájazdu/cestovnej služby/osoba
d) 15 až 8 dní pred začiatkom zájazdu/cestovnej služby storno poplatok vo výške 75 % z celkovej ceny zájazdu/cestovnej služby/osoba
e) menej ako 8 dní pred začiatkom zájazdu/cestovnej služby storno poplatok vo výške 100 % z celkovej ceny  zájazdu/cestovnej služby/osoba.

Objednávateľ pobytového zájazdu má právo postúpiť Zmluvu o obstaraní zájazdu tretej osobe.

Potrebujete pomoc s uskutočnením objednávky? Neváhajte nás kontaktovať.
Pondelok - Piatok 10:00 - 18:00 telefonicky +421 905 647 954
 
Usporiadateľom pobytového zájazdu v Hoteli Biokovka je Cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS s.r.o. o.z., Björnsonova 3044/8, 811 05 Bratislava, IČO: 36065463. Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. je zmluvným predajcom usporiadateľa pre tento pobytový zájazd.