informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

SK-VYSOKE TATRY 005 (2+2)

SK-VYSOKE TATRY 005 (2+2)

Kategória: Hotel
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 30
Galéria (fotky):
Popis:

Ponúkame Vám na prenájom pekný rodinný apartmán, rodinnú izbu a trojposteľovú izbu, ktoré sa nachádzajú v hoteli s wellness zariadením v objekte, v blízkosti lanovky na Lomnický štít a  zjazdoviek v Tatranskej Lomnici, Slovensko, pre 2 + 2, 4 a 3 osoby III. stupňa bezbariérovosti.  Hotel sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť.

Popis objektu

Útulný horský Hotel v centre Tatranskej Lomnice, v ktorom sa bezbariérový rodinný apartmán, rodinná izba a trojposteľová izba nachádza leží v nadmorskej výške 900 m nad morom a je ideálnym miestom pre trávenie zimnej či letnej rekreácie vo Vyskokých Tatrách. V pešej dostupnosti od zariadenia sa nachádza lanovka na Sklanaté pleso a lyžiarske zjazdovky s vlekmi. Hotel disponuje vlastnou reštauráciou, lyžiarňou, spoločenskou miestnosťou pre cca 30 ľudí, prístupnou fínskou saunou a jakuzzy s možnosťou individuálneho prenájmu celého wellness zariadenia. V hoteli je výťah. Parkovanie je zabezpečené pred objektom hotela.

Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných nepriechodných izieb, z ktorých jedna je spálňa s manželskou posteľou a jedna obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou a ďaľím samostatným jednolôžkovým gaučom. V samostanej kúpeľni sa nachádza toaleta s madlami a vaňa s madlami. K apartmánu patrí aj malá vybavená kuchynka a balkón s výhľadom na lyžiarske zjazdovky a Lomnický štít.

Rodinná izba pozostáva zo vstupnej chodbičky z ktorej sa vchádza do kúpeľne v ktorej je vaňa a toaleta s madlami a izby so štyrmi posteľami.

Trojposteľová izba pozostáva zo vstupnej chodbičky z ktorej sa vchádza do kúpeľne v ktorej je vaňa a toaleta s madlami a izby so tromi posteľami.

Ubytovacie jednotky SK-VYSOKE TATRY 005 Apartmán 2+2 lôžkový, III. stupeň bezbariérovosti, rodinná izba 4 lôžková III. stupňa bezbariérovosti, trojposteľová izba III. stupňa bezbariérovosti.
Okolie objektu
  • lanovka na Lomnický štít 50 m
  • zjazdovky 100 m
  • obchod 250 m
  • reštaurácia v objekte
  • aquapark REALX Tatranská Lomnica 2 km
Prístupnosť objektu

Prístupnosť k objektu od ulice a parkoviska je po rovine bez schodov, s priamym prístupom k apartmánu bez schodov pomocou výťahu. Parkovanie je zabezpečené na spoločnom parkovisku pred objektom. vstup do kuchynky je trochu menší, dostupný na mechanickom vozíku. Viac informácii o bezbariérovosti ubytovacích jednotiek, nájdete v záložke BEZBARIÉROVOSŤ

 
 

 

Zľava z celkovej ceny ubytovania vo výške 3% pre členov Klubu OREADO

Vybavenie objektu:
Reštaurácia, Wellness v objekte ubytovacieho zariadenia, Bezbariérový prístup do objektu, Jacuzzi, Konferenčné priestory, Lyžiareň, Nefajčiarsky objekt, Recepcia
Názov izby: SK-VYSKOE TATRY 005 aparmán 2+2 lôžkový
Typ izby: Bezbariérová - kategória 3
Popis Izby:

Apartmán sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť. Podľa našej kategosizácie ide o objekt III. stupňa bezbariérovosti aj napriek skutočnosti, že šírka vstupných dverí do kúpeľne je iba 65 cm. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných nepriechodných izieb, z ktorých jedna je spálňa s manželskou posteľou a jedna obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou a ďaľím samostatným jednolôžkovým gaučom. V samostanej kúpeľni sa nachádza toaleta s madlami a vaňa s madlami. K apartmánu patrí aj malá vybavená kuchynka a balkón s výhľadom na lyžiarske zjazdovky a Lomnický štít.

  • šírka vstupných dverí do objektu /dvojkrídlové dvere na fotobunku/: 130 cm
  • šírka vstupných dverí do aparmánu je 80 cm
  • šírka vstupných dverí do spálne a obývacej miestnosti je 80 cm
  • šírka vstupných dverí do kúpeľne a kuchynky je 65 cm

Pre viac informácií o bezbariérovosti nás neváhajte kontaktovať.

Vybavenie izby: Balkón, Kuchyňka, Kúpeľňa a WC v každej izbe, Televízor
Galéria:

cena je uvedená osobu/noc s raňajkami
 

sezóna: 1.4. - 30.6.2016

dospelá osoba

dieťa 5-12 rokov dieťa 3-5 rokov

SK-VYSKOE TATRY 005 aparmán 2+2 lôžkový

III. stupňa bezbariérovosti

35 €/noc/osoba

s raňajkami

29,- €/noc/osoba

s raňajkami

17,50,- €/noc/osoba

s raňajkami

SK-VYSKOE TATRY 005 izba 3 lôžková

III. stupňa bezbariérovosti

20,- €/noc/osoba

s raňajkami

17,- €/noc/osoba

s raňajkami

10,- €/noc/osoba

s raňajkami

 
V cene nie je zahrnutý miestny turistický poplatok vo výške 1,- €/dospelá osoba/noc, platí sa na mieste pri nástupe na ubytovanie.
Obsadenosť: Jedna osoba v trojposteľovej izbe v cene 25,- €/noc
Cena zahŕňa ubytovanie jednej osoby s raňajkami.
Ubytovanie je možné od 1 noci.

V cene je zahrnuté:

- ubytovanie
- raňajky
- parkovanie
 
 
Pri objednávke uveďte názov apartmánu pre presnú identifikáciu objednávaného apartmánu.
Presná cena prenájmu bude predmetom cenovej ponuky zaslanej mailom na základe vyplneného rezervačného formulára.

Pre uskutočnenie záväznej rezervácie je potrebné uhradiť:
nad 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 50% ceny za prenájom, 50% najneskôr 7 dní pred nástupom na ubytovanie.
do 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 100% ceny za prenájom.

Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Slovensko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA.

 

 

Zľava z celkovej ceny ubytovania vo výške 3% pre členov Klubu OREADO

Zaslať dopyt

3 stupne bezbariérovosti

Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. ponúka preverené prístupné bezbariérové ubytovanie a pobytové zájazdy. Naše služby ponúkame predovšetkým klientom so špeciálnymi potrebami - vozíčkárom. Vyhľadávame a overujeme pre Vás ubytovacie zariadenia a destinácie pre pohodlné a bezproblémové prežitie rekreácie alebo dovolenky. Všetky ubytovacie zariadenia v našej ponuke sme osobne preverili. 

Ubytovacie zariadenia a dovolenkové destinácie sme rozdelili do troch skupín.

Fotodokumentáciou týchto zariadení ponúkame možnosť zváženia vhodnosti, prípadne nevhodnosti použitia týchto zariadení s ohľadom na špecifické potreby konkrétneho klienta. Naša GARANCIA BEZBAIÉROVOSTI spočíva v uistení, že fotodokumentácia a informácie, ktoré Vám pri každom zariadení v ponuke poskytujeme je pravdivá a vzťahuje sa na zariadenie, ktoré predstavuje. Objednávkou takéhoto zaridenia prostredníctvom Cestovnej agentúry OREADO s.r.o. máte istotu, že dostanete presne tú izbu, alebo rovnaký typ izby s totožnými parametrami, na ktorú sa pri výbere pozeráte. Vytvorili sme databázu, ktorá obsahuje čísla konkrétnych izieb s rôznym stupňom bezbariérovosti, tak aby sa pri objednávke nestalo, že Vám bude pridelený iný typ izby, ako ten ktorý spĺňa Vaše potreby.

Preto aby ste strávili svoju dovolenku či pobyt vo vhodnom prístupnom bezbariérovom zariadení v praxi aplikujeme nástroje pre overovanie podmienok bezbariérovosti a prístupnosti vami vybraného zariadenia, či dovolenkovej destinácie. Ponúkame možnosť výberu z doposiaľ overených bezbariérových destinácií a pobytov, ktorých ponuku neustále rozširujeme, alebo si vybrať niektorý zo štandardných zatiaľ nepreverených pobytov, ktorý v prípade záujmu operatívne preveríme na bezbariérovosť s ohľadom na Vaše potreby. Neváhajte nám predostrieť Vašu predstavu a požiadavky na vysnívanú dovolenku.

Stupeň bezbariérovosti I.

Šírka vstupných dverí: do 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia s označením I. stupňa bezbariérovosti majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu menej ako 60 cm, prípadne sa dvere do týchto miestností otvárajú dovnútra miestností, čím znemožňujú pohyb alebo prístup k sociálnym zariadeniam na invalidnom vozíku. Sociálne zariadenia sú vybavené vaňou, alebo sprchovým boxom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre klientov, ktorým zdravotný stav umožňuje krátkodobo fungovať bez invalidného vozíku, prípadne klientom používajúcim barle, alebo chodítko. Taktiež sú vhodné pre rodinnné pobyty, kde klientom so špeciálnymi potrebami sú práve deti. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti II.

Šírka vstupných dverí: viac ako 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia označené II. stupňom pre bezbariérovosť majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 60 cm. Prístup a pohyb v týchto miestnostiach na invalidnom vozíku je bezproblémový. Sociálne zariadenia sú prevažne vybavené sprchovým boxom, alebo vaňou. Prístup k týmto objektom je bez schodov, maximálne s jedným schodom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre plne sebestačných klientov - vozíčkárov. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti III.

Šírka vstupných dverí: viac ako 80 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia III. stupňa bezbariérovosti spĺňajú všetky kritériá pre bezbariérovosť. Šírka vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 80 cm. Sociálne zariadenia sú vybavené murovaným sprchovým kútom, alebo vaňou, pre pohodlný prístup na invalidnom vozíku, opornými madlami, a dostatočnou podlahovou plochou pre bezproblémový pohyb aj na elektrických invalidných vozíkoch. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na elektrickom invalidnom vozíku.