informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

SK-PODHAJSKA 001 /pre 6 osôb

SK-PODHAJSKA 001 /pre 6 osôb

Podhájska, Slovensko
Kategória: Apartmán
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 6
Galéria (fotky):
Popis:

Ponúkame Vám na prenájom rekreačné, ubytovacie apartmánové domy II. stupňa bezbariérovosti, ktoré sú situované na okraji obce Podhájska v Nitrianskom kraji, len 150 metrov od termálneho kúpaliska v Podhájskej. Dva identické jednopodlažné apartmánové domy sa nachádzajú v uzatvorenom areáli, ktorý poskytuje všetko pre strávenie pokojnej dovolenky. Apartmán sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť.

Popis objektu

Objekt tvorí uzatvorený areál s dvoma samostatne stojacími apartmánovým i domami. V každom apartmánovom dome sa nachádzajú 4 apartmány. Ubytovanie pozostáva zo vstupnej dennej miestnosti s rozkladacou pohovkou, kuchynkou a jedálňou, ďalej dvoma samostatnými spálňami a kúpeľňou. V areáli sa nenachádzajú schody, všetky objekty sú prístupné na invalidnom vozíku. V areáli je parkovisko pre 8 áut. Súčasťou areálu je: 2 x samostatná výrivka (pre každý apartmánový dom), multifunkčné ihrisko (fotbal, basketbal), detské ihrisko, trampolína, ping-pongové stoly, vonkajšie posedenie s grilom pri každom apartmáne, party prístrešok, sauna.

Ubytovacie jednotky SK-Podhájska 001 Apartmán 4+2 lôžkový, II. stupeň bezbariérovosti
Okolie objektu termálne kúpalisko v Podhájskej, reštaurácie do 300 metrov, obchody do 300 metrov
Prístupnosť objektu

Prístupnosť k objektu od ulice a parkoviska je po rovine bez schodov, s priamym prístupom k apartmánu bez schodov. Parkovanie je zabezpečené na spoločnom parkovisku pred objektom. Viac informácii o bezbariérovosti ubytovacích jednotiek, nájdete v záložke BEZBARIÉROVOSŤ

 
 

 

Vybavenie objektu:
Bezbariérový prístup do objektu, Detské ihrisko, Gril, Internet (WiFi), Jacuzzi, Klimatizácia, Kuchyňka, Sauna, Spoločenská miestnosť, Stolný futbal, Stolný tenis, TV, Terasa, Trampolína
Recepcia otvorená v časoch::
14:00 - 20:00
Názov izby: SK-PODHAJSKA 001 4+2 lôžkový
Typ izby: Bezbariérová - kategória 2
Popis Izby:

Apartmán sme osobne navštívili a preverili na bezbariérovosť. Podľa našej klasifikácie ide o apartmán II. stupňa bezbariérovosti. Osem identických bezbariérových apartmánov sa nachádza v dvoch samostatne stojacich apartmánových domoch. Prístup k objektu od ulice a parkoviska je bez schodov po rovine. Ubytovanie apartmánu pozostáva z  2 spální, v ktorých sú po 2 pevné lôžka, obývacieho priestoru s kuchyňou a jedálňou, s rozkladacím gaučom pre dve deti, alebo jedného dospelého a kúpelne. Na požiadanie je možné si požičať skladaciu ortopedickú stoličku do sprchového kúta. Upozornenie: v kúpeľni sa nenachádzajú madlá pri toalete, ani v sprchovom kúte. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli objektu.

Šírka vstupných dverí do objektu je 90 cm.
Šírka vstupných dverí do apartmánu je 90 cm.
Šírka dverí do kúpeľne je 70 cm.
Šírka otvoru do sprchového kúta 80 cm.

Pre viac informácií o bezbariérovosti objektu nás neváhajte kontaktovať.

Vybavenie izby: CD / DVD prehrávač, Klimatizácia, Kúpeľňa a WC v každej izbe, Prístelka iba na niektorých izbách, Satelit, Televízor
Galéria:
Cenník prenájmu apartmánu na sezónu 2019 Cena
Leto (30.6.- 8.9.) len pobyty na 7 nocí 550 EUR / Apartmán / týždeň
Letná mimosezóna (27.5.-30.6.) 75 EUR / Apartmán / noc
Mimosezóna (8.9.- 6.10.) 75 EUR / Apartmán / noc
Mimosezóna (1.1.- 27.5.) 70 EUR / Apartmán / noc
Mimosezóna (6.10.- 31.12.) 70 EUR / Apartmán / noc
Veľkonočné sviatky - minimálne 3 noci 90 EUR / Apartmán / noc
Silvester - minimálne 3 noci 140 EUR / Apartmán / noc

V letnej sezóne sú pobyty týždenné - od soboty do soboty.
Minimálna dĺžka pobytu v mimosezóne sú: 2 noci.
Minimálna dĺžka pobytu počas veľkonočných sviatkov a Silvestra sú: 3 noci.

Pri objednávke uveďte názov apartmánu pre presnú identifikáciu objednávaného apartmánu.
Presná cena prenájmu bude predmetom cenovej ponuky zaslanej mailom na základe vyplneného rezervačného formulára.

Pre uskutočnenie záväznej rezervácie je potrebné uhradiť:
nad 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 50% ceny za prenájom, 50% najneskôr 7 dní pred nástupom na ubytovanie.
do 30 dní pred uskutočnením prenájmu: 100% ceny za prenájom.

Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Slovensko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA.

Zaslať dopyt

3 stupne bezbariérovosti

Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. ponúka preverené prístupné bezbariérové ubytovanie a pobytové zájazdy. Naše služby ponúkame predovšetkým klientom so špeciálnymi potrebami - vozíčkárom. Vyhľadávame a overujeme pre Vás ubytovacie zariadenia a destinácie pre pohodlné a bezproblémové prežitie rekreácie alebo dovolenky. Všetky ubytovacie zariadenia v našej ponuke sme osobne preverili. 

Ubytovacie zariadenia a dovolenkové destinácie sme rozdelili do troch skupín.

Fotodokumentáciou týchto zariadení ponúkame možnosť zváženia vhodnosti, prípadne nevhodnosti použitia týchto zariadení s ohľadom na špecifické potreby konkrétneho klienta. Naša GARANCIA BEZBAIÉROVOSTI spočíva v uistení, že fotodokumentácia a informácie, ktoré Vám pri každom zariadení v ponuke poskytujeme je pravdivá a vzťahuje sa na zariadenie, ktoré predstavuje. Objednávkou takéhoto zaridenia prostredníctvom Cestovnej agentúry OREADO s.r.o. máte istotu, že dostanete presne tú izbu, alebo rovnaký typ izby s totožnými parametrami, na ktorú sa pri výbere pozeráte. Vytvorili sme databázu, ktorá obsahuje čísla konkrétnych izieb s rôznym stupňom bezbariérovosti, tak aby sa pri objednávke nestalo, že Vám bude pridelený iný typ izby, ako ten ktorý spĺňa Vaše potreby.

Preto aby ste strávili svoju dovolenku či pobyt vo vhodnom prístupnom bezbariérovom zariadení v praxi aplikujeme nástroje pre overovanie podmienok bezbariérovosti a prístupnosti vami vybraného zariadenia, či dovolenkovej destinácie. Ponúkame možnosť výberu z doposiaľ overených bezbariérových destinácií a pobytov, ktorých ponuku neustále rozširujeme, alebo si vybrať niektorý zo štandardných zatiaľ nepreverených pobytov, ktorý v prípade záujmu operatívne preveríme na bezbariérovosť s ohľadom na Vaše potreby. Neváhajte nám predostrieť Vašu predstavu a požiadavky na vysnívanú dovolenku.

Stupeň bezbariérovosti I.

Šírka vstupných dverí: do 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia s označením I. stupňa bezbariérovosti majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu menej ako 60 cm, prípadne sa dvere do týchto miestností otvárajú dovnútra miestností, čím znemožňujú pohyb alebo prístup k sociálnym zariadeniam na invalidnom vozíku. Sociálne zariadenia sú vybavené vaňou, alebo sprchovým boxom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre klientov, ktorým zdravotný stav umožňuje krátkodobo fungovať bez invalidného vozíku, prípadne klientom používajúcim barle, alebo chodítko. Taktiež sú vhodné pre rodinnné pobyty, kde klientom so špeciálnymi potrebami sú práve deti. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti II.

Šírka vstupných dverí: viac ako 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia označené II. stupňom pre bezbariérovosť majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 60 cm. Prístup a pohyb v týchto miestnostiach na invalidnom vozíku je bezproblémový. Sociálne zariadenia sú prevažne vybavené sprchovým boxom, alebo vaňou. Prístup k týmto objektom je bez schodov, maximálne s jedným schodom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre plne sebestačných klientov - vozíčkárov. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti III.

Šírka vstupných dverí: viac ako 80 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia III. stupňa bezbariérovosti spĺňajú všetky kritériá pre bezbariérovosť. Šírka vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 80 cm. Sociálne zariadenia sú vybavené murovaným sprchovým kútom, alebo vaňou, pre pohodlný prístup na invalidnom vozíku, opornými madlami, a dostatočnou podlahovou plochou pre bezproblémový pohyb aj na elektrických invalidných vozíkoch. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na elektrickom invalidnom vozíku.