informácie +421905647954 / info@oreado.com
 

HR-Zadar 0100 /pre 8 osôb

HR-Zadar 0100 /pre 8 osôb

Zadar, Chorvátsko
Kategória: Obytný čln
Celková kapacita lôžok vrátane prísteliek: 8
Galéria (fotky):
Popis:

ZĽAVA 50,- € DO 30.4.2019

Ponúkame Vám na prenájom úplne prispôsobenú loď III. stupňa bezbariérovosti. Ide o jedinú prispôsobenú obytnú loď pre vozíčkárov v stredozemnom mori na prenájom. Prístup na loď je zabezpečený hydraulickou plošinou pre invalidný vozík, prístup do podpalubia ku trom kajutám je zabezpečený ďalšou hydraulickou plošinou, rovnako ako prístup na vrchnú riadiacu palubu. Loď disponuje závesným výťahom pre spustenie osôb do mora a späť, čo umožňuje kúpanie sa na otvorenom mori. Pohyb po lodi je z pohľadu bezbariérovosti prístupný na všetkých úrovniach. Maximálna šírka prístupu pre osoby na invalidnom vozíku je 63 cm.

Loď disponuje troma kajutami s kapacitou 6+2 lôžok, z ktorých len jedna dvojlôžková s vlastnou bezbariérovou kúpeľňou je celkom prispôsobená pre ubytovanie osôb so zdravotným postihnutím. Dve prístelky sú možné v rámci obývacieho priestoru, ktorý je rovnako prístupný pre osoby na invalidnom vozíku. V cene prenájmu lode je aj kapitán.

Loď kotví v meste Zadar odkiaľ je pripravených niekoľko odporúčaných trás, z ktorých je možné si vybrať s ohľadom na záujmy klienta. Pre podrobnejšie informácie o bezbariérovosti a prenájme lode nás neváhajte kontaktovať v dostatočnom časovom predstihu.

 

V okolí: Ninské liečivé blato

Video:
Vybavenie objektu:
Kuchyňka, Spoločenská miestnosť, TV, Vonkajší bazén
Názov izby: HR-Zadar 0100 bezbariérová loď 6+2 lôžková
Typ izby: Bezbariérová - kategória 3
Popis Izby:

Ponúkame Vám na prenájom úplne prispôsobenú loď III. stupňa bezbariérovosti. Ide o jedinú prispôsobenú obytnú loď pre vozíčkárov v stredozemnom mori na prenájom. Prístup na loď je zabezpečený hydraulickou plošinou pre invalidný vozík, prístup do podpalubia ku trom kajutám je zabezpečený ďalšou hydraulickou plošinou, rovnako ako prístup na vrchnú riadiacu palubu. Loď disponuje závesným výťahom pre spustenie osôb do mora a späť, čo umožňuje kúpanie sa na otvorenom mori. Pohyb po lodi je z pohľadu bezbariérovosti prístupný na všetkých úrovniach. Maximálna šírka prístupu pre osoby na invalidnom vozíku je 63 cm. Loď disponuje troma kajutami s kapacitou 6 lôžok, z ktorých len jedna dvojlôžková s vlastnou bezbariérovou kúpeľňou je celkom prispôsobená pre ubytovanie osôb so zdravotným postihnutím. Dve prístelky sú možné v rámci obývacieho priestoru, ktorý je rovnako prístupný pre osoby na invalidnom vozíku. V cene prenájmu lode je aj kapitán. Loď kotví v meste Zadar odkiaľ je pripravených niekoľko odporúčaných trás, z ktorých je možné si vybrať s ohľadom na záujmy klienta. Pre podrobnejšie informácie o bezbariérovosti a prenájme lode nás neváhajte kontaktovať v dostatočnom časovom predstihu.

Vybavenie izby: Kuchyňka, Kúpeľňa a WC v každej izbe, Prístelka iba na niektorých izbách, Televízor
Galéria:

Termín dní/nocí

cena / loď

cena spolu / loď+kapitán záloha pri rezervácii
13.4. - 18.5.2019 7/6 2900,- €  3880,- € 50%
18.5. - 8.6.2019 7/6 3200,- € 4180,- € 50%
9.6. - 6.7.2019 7/6 3500,- € 4480,- € 50%
6.7. - 31.8.2019 7/6 3900,- € 4880,- € 50%
31.8. - 21.9.2019 7/6 3500,- € 4480,- € 50%
21.9. - 5.10.2019 7/6 3200,- € 4180,- € 50%
5.10. - 26.10.2019 7/6 2900,- € 3880,- € 50%
 
Cena je uvádzaná za týždeň prenájmu lode, (t.j 6 nocí / 7 dní).
Kapitán sa vyžaduje, ak je na lodi prítomná osoba s pohybovým znevýhodnením - vozíčkar.
Cena kapitána je 140,- € na deň
 
Cenník pre menej ako týždenný prenájom:
- Cena za 6-dňový prenájom (5 nocí, 6 dní) je 90% týždennej ceny,
- Cena za 5-dňový prenájom (4 noci, 5 dní) je 80% týždennej ceny,
- Cena za 4-dňový prenájom (3 noci, 4 dni) je 70% z týždennej ceny,
- Cena za 3-dňový prenájom (2 noci, 3 dni) je 60% z týždennej ceny,
- Cena za 2-dňový prenájom (1 noci, 2 dni) je 50% týždennej ceny,
- Cena za 1-denný prenájom lode (34 hodín) je 1.500,- €
- Cena za denný prenájom lode (14 hodín) je 1.000,- €
* Jedno a dvojdňové prenájmy nie je možné rezervovať viac ako týždeň vopred. Len na vyžiadanie. Cena podľa dohody.
  
ZĽAVA
Zľava na skorú rezerváciu: 10%.
Zľava na druhý týždeň: 5%.
Zľava pre tretí týždeň: 10%
Last minute Zľava: 15%.
 
* Včasná rezervácia zľava je k dispozícii pre rezervácie uskutočnené pred 31. januára.
* Last Minute rezervácie je k dispozícii pre rezervácie vytvorené 30 dní pred dátumom rezervácie.
 
PRENÁJOM A PLATBA
Cena za prenájom lode zahŕňa poplatok na obdobie prenájmu určený v zmluve.
Cena za prenájom nezahŕňa palivo, miestne dane a poplatky, poplatky za parkovacie miesto v iných marínach ako v domovskej. Loď sa prenajíma so všetkým vybavením a je k dispozícií po úhrade cenz za prenájom.
50% z ceny prenájmu je splatných najneskôr do 5 dní od podpísania zmluvy o prenájme.
50% z ceny prenájmu je spaltná najmenej 4 týždne pred dátumom prenájmu.
 
ZRUŠENIE
Ak nájomca z akéhokoľvek dôvodu zruší rezerváciu, má právo nájsť iného náhradného nájomcu (po predchádzajúcej dohode s plavebnou spoločnosťou prenajímajúcou loď).
Ak pre nájomcu nie je možné zabezpečiť náhradného nájomcu, bude plavebná spoločnosť účtovať nasledovné storno poplatky:
30% z ceny prenájmu, ak je rezervácia zrušená do 2 mesiacov pred dátumom prenájmu.
50% z ceny prenájmu, ak je rezervácia zrušená do jedného mesiaca pred dátumom prenájmu.
100% z ceny prenájmu, ak je rezervácia zrušená menej ako jeden mesiac pred dátumom prenájmu.
Ak je príčinou zrušenia smrť člena rodiny, úraz a podobne, uhradená záloha sa nevracia, ani nie je použiteľná pre iný termín prenájmu lode.
 
OSTATNÉ Podmienky prenájmu
Je dôležité dodržať miesto, termín a čas nástupu na loď. Loď sa odovzdáva v nevzhnutnom technickom stave, so všetkým funkčným vybavením potrebným pre plavbu, čistá, s plnou nádržou vody a paliva. Rovnako tak musí byť po ukončení prenájmu vrátená.
 
POZNÁMKA
Pri prenájme lode sa uzatvára poistenie za škody spôsobené klientom v súvislosti s prenájmom lode, ktroré je zahrnuté v cene prenájmu.
 
NAŠE odporúčania
V cene prenájmu lode nie je zahrnutý poplatok za tankovanie paliva, ktorý je závislý od počtu realizovaných plavebných hodín. Štandardne loď v rámci dňa realizuje 2 - 3 plavebné hodiny na presuny medzi miestami odporúčanej trasy. Táto však nie je nijako záväzná a záleží len na nájomcovi. V priemere cena na 2-3 plavebné hodiny vychádza na 60 až 80 eur.
Cenník jednotlivých prístavov - marín na odporúčaných trasách je rozdielny, v priemre sa pohybuje okolo 40 - 60 eur na jeden deň parkovania. V prípade plnej vodnej a palivovej nádrže nie je potrebné pravidelné kotvenie v prístavoch. Prenocovanie je možné aj v malebných inak ako loďou neprístupných zátokách.

 

Potrebujete poradiť s uskutočnením objednávky? Neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na Chorvátsko Rastislava Soviša tel. 0905 647 954.

Pre nezáväznú objednávku vyplňte prosím požadované údaje v záložke REZERVÁCIA APARTMÁNU.

Sledujte naše aktuálne ponuky Facebook

 

Zaslať dopyt

3 stupne bezbariérovosti

Špecializovaná cestovná agentúra OREADO s.r.o. ponúka preverené prístupné bezbariérové ubytovanie a pobytové zájazdy. Naše služby ponúkame predovšetkým klientom so špeciálnymi potrebami - vozíčkárom. Vyhľadávame a overujeme pre Vás ubytovacie zariadenia a destinácie pre pohodlné a bezproblémové prežitie rekreácie alebo dovolenky. Všetky ubytovacie zariadenia v našej ponuke sme osobne preverili. 

Ubytovacie zariadenia a dovolenkové destinácie sme rozdelili do troch skupín.

Fotodokumentáciou týchto zariadení ponúkame možnosť zváženia vhodnosti, prípadne nevhodnosti použitia týchto zariadení s ohľadom na špecifické potreby konkrétneho klienta. Naša GARANCIA BEZBAIÉROVOSTI spočíva v uistení, že fotodokumentácia a informácie, ktoré Vám pri každom zariadení v ponuke poskytujeme je pravdivá a vzťahuje sa na zariadenie, ktoré predstavuje. Objednávkou takéhoto zaridenia prostredníctvom Cestovnej agentúry OREADO s.r.o. máte istotu, že dostanete presne tú izbu, alebo rovnaký typ izby s totožnými parametrami, na ktorú sa pri výbere pozeráte. Vytvorili sme databázu, ktorá obsahuje čísla konkrétnych izieb s rôznym stupňom bezbariérovosti, tak aby sa pri objednávke nestalo, že Vám bude pridelený iný typ izby, ako ten ktorý spĺňa Vaše potreby.

Preto aby ste strávili svoju dovolenku či pobyt vo vhodnom prístupnom bezbariérovom zariadení v praxi aplikujeme nástroje pre overovanie podmienok bezbariérovosti a prístupnosti vami vybraného zariadenia, či dovolenkovej destinácie. Ponúkame možnosť výberu z doposiaľ overených bezbariérových destinácií a pobytov, ktorých ponuku neustále rozširujeme, alebo si vybrať niektorý zo štandardných zatiaľ nepreverených pobytov, ktorý v prípade záujmu operatívne preveríme na bezbariérovosť s ohľadom na Vaše potreby. Neváhajte nám predostrieť Vašu predstavu a požiadavky na vysnívanú dovolenku.

Stupeň bezbariérovosti I.

Šírka vstupných dverí: do 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia s označením I. stupňa bezbariérovosti majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu menej ako 60 cm, prípadne sa dvere do týchto miestností otvárajú dovnútra miestností, čím znemožňujú pohyb alebo prístup k sociálnym zariadeniam na invalidnom vozíku. Sociálne zariadenia sú vybavené vaňou, alebo sprchovým boxom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre klientov, ktorým zdravotný stav umožňuje krátkodobo fungovať bez invalidného vozíku, prípadne klientom používajúcim barle, alebo chodítko. Taktiež sú vhodné pre rodinnné pobyty, kde klientom so špeciálnymi potrebami sú práve deti. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti II.

Šírka vstupných dverí: viac ako 60 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia označené II. stupňom pre bezbariérovosť majú šírku vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 60 cm. Prístup a pohyb v týchto miestnostiach na invalidnom vozíku je bezproblémový. Sociálne zariadenia sú prevažne vybavené sprchovým boxom, alebo vaňou. Prístup k týmto objektom je bez schodov, maximálne s jedným schodom. Tieto ubytovacie zariadenia sú vhodné pre plne sebestačných klientov - vozíčkárov. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na invalidnom vozíku.

Stupeň bezbariérovosti III.

Šírka vstupných dverí: viac ako 80 cm

Popis zariadenia: Ubytovacie a rekreačné zariadenia III. stupňa bezbariérovosti spĺňajú všetky kritériá pre bezbariérovosť. Šírka vstupných dverí do kúpeľne, alebo na toaletu viac ako 80 cm. Sociálne zariadenia sú vybavené murovaným sprchovým kútom, alebo vaňou, pre pohodlný prístup na invalidnom vozíku, opornými madlami, a dostatočnou podlahovou plochou pre bezproblémový pohyb aj na elektrických invalidných vozíkoch. Ubytovacie zariadenie označené týmto stupňom bezbariérovosti je prispôsobené pre bezproblémový pohyb, pričom izby a základné služby ubytovacieho zariadenia sú dostupné na elektrickom invalidnom vozíku.